Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wieluń: wygraj ze stresem

Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania w wieluńskim klubie zdrowia, prowadzonym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Przed nami warsztaty szkoły zdrowego gotowania, ciekawe wykłady, inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi, lekarzami, terapeutami, promotorami zdrowia. Najbliższe zajęcia będą dotyczyły walki ze stresem.

Stres jest naturalną reakcją organizmu, niezbędną do przetrwania. Niemożliwe jest wyeliminowanie go z życia. Niewielkie uczucie napięcia powoduje ożywienie i aktywność umysłową. Jeśli jednak stres jest zbyt intensywny, paraliżuje i wówczas trzeba go neutralizować. Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Wieluniu prelegent Krzysztof Roszkowski opowie o technikach panowania nad stresem. Dowiemy się, jak można uczynić go konstruktywnym i korzystnym w naszym życiu.

Zajęcia klubu odbędą się we wtorek, 29 września, o godzinie 18 w budynku Warsztatów Gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, przy ul. Wojska Polskiego 17. W programie oprócz ciekawego wykładu degustacja zdrowych potraw.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij