Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wieluń

Wieluń: weź udział we wspólnym gotowaniu. Za darmo!

20.03.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wieluniu zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia, które odbędzie się we wtorek, 25 marca. Tym razem w ramach klubu odbędą się warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Wstęp wolny.

Podczas zajęć prowadzonych przez promotorki zdrowia Grażynę Szkudlarek i Marzenę Gierak poznamy m.in. zasady zdrowej kuchni, dzięki której można zmniejszyć ryzyko chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, otyłość czy nowotwory.

W części praktycznej uczestnicy będą mogli ponadto aktywnie wziąć udział w przygotowaniu potraw. Wolontariusze zapraszają na pokaz przygotowania potraw śniadaniowych i obiadowych. Będą to m.in. tosty francuskie z daktylami, kotlety z kaszy jaglanej z warzywami, mleko sojowe oraz wegetariański majonez. Po przyrządzeniu przyjdzie oczywiście czas na wspólną degustację.

Marcowe zajęcia Klubu Zdrowia w Wieluniu odbędą się we wtorek, 25 marca, o godzinie 18 w Warsztatach Gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 17. Spotkania Klubu Zdrowia w Wieluniu obywają się cyklicznie w każdy ostatni wtorek miesiąca. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Wieluń
ul. Krakowskie Przedmieście 21
98-300 Wieluń

Nr konta bankowego:
03 2030 0045 1110 0000 0270 7030
z dopiskiem: „filia Wieluń”

Kierownik: Ksenia Skotarska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 725 054 494

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij