Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wieluń

Teatrzyk Kukiełkowy „ Ziarenko Gorczycy” w Wieluniu

29.01.2020, Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Dnia 12.01.2020 r. (w niedzielę) Grupa Misyjna Teatrzyk „Ziarenko Gorczycy”, działająca pod patronatem Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej - Blisko Serca, włączyła się w realizację programu dla dzieci pt."Gwiazdkowa Niespodzianka". W specjalnie wynajętej, pięknej Sali Rzemiosł Artystycznych, odbyły trzy spotkania, na które przyszło łącznie około 200 dzieci. Organizatorzy zapewnili dla najmłodszych 200 paczek z prezentami, które we współpracy z organizacją Samaritan’s Purse przygotowały dzieci z Niemiec, dla swoich rówieśników w Polsce. Oprócz paczek, dla dzieci i ich rodziców został przygotowany ciekawy program artystyczny. Na każdym z trzech spotkań mali uczestnicy mieli okazję obejrzeć spektakl pt.: „Zagubiona owieczka” opracowany na podstawie przypowieści Pana Jezusa. Pląsali i śpiewali piosenki o bohaterach wiary wykonywane przez grupę „Ziarenko Gorczycy”.

"Niezmiernie cieszymy się z tego, że zaproszono nas do współpracy, przy tak fantastycznym programie. Możliwość udziału w takich akcjach oraz świaomość, że zrobiliśmy coś dobrego, daje nam wiele radości" - Adam i Anna Sobaszek

 

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Wieluń
ul. Krakowskie Przedmieście 21
98-300 Wieluń

Nr konta bankowego:
03 2030 0045 1110 0000 0270 7030
z dopiskiem: „filia Wieluń”

Kierownik: Ksenia Skotarska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 725 054 494

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij